14

جوانسازی و لیفتینگ عضلات و پوست صورت،گردن و بدن، رفع چین و چروک

در حال حاضر یکی از روش های جدید زیبایی و درمانی پوست با سبک کره ای برای لیفتینگ، جوانسازی  و درمان چین و چروک های عمیق پوست  بدون نیاز به جراحی و بی هوشی است که با استفاده از کاشتن نخ های مخصوص تکه تکه ای در چند سایز و قابل جذب در شکل های مختلف است که این نخ ها هر کدام به همراه سوزن های ظریف استریل در سایز های مختلف برای قرار دادن نخ در نواحی پیشانی، خط لبخند و  اخم، صورت و گونه ها، گردن، غبغب و چانه و حتی لاغری در بدن به کار می رود.این نخ ها حدودا ۶ تا ۹ ماه زمان می برد تا در پوست جذب شوند و اثرات زیبایی پوست آن ۱ تا ۲ سال باقی می ماند که با توجه به تغذیه و محافظت در برابر رادیکال های آزاد و سن می تواند بسیار ماندگار تر باشد.زمان اثر گذاری جوانسازی ظاهری پوست صورت بعد از ۳ تا ۴ هفته یا ۱ ماه بعد از کاشتن نخ ها محسوس می باشد و به دلیل فعال شدن فراید کلاژن سازی این اثرات زیبایی تا زمان جذب نخ و بعد از آن ادامه دارد و پوست تغییرات جوانسازی و لیفتینگ را بدست خواهد آورد.این روش تزریق ژل یا مواد نیست و باعث دفرمه شده فرم صورت نمی شود بلکه باعث صاف تر و کشیده شدن پوست شده و حتی می تواند گونه ها، غبغب و چروک های عمیق در نواحی صورت گردن را بر طرف کند البته اصل این زیبایی از طریق افزایش فرایند کلاژن سازی و سلول سازی در بدن است .

8

این نخ های قابل جذب، به تعداد مورد نیاز با توجه به موضع در چند سایز و جنس مختلف در یک جلسه، در زیر لایه های پوستی  قرار می گیرند و تا زمانی که در زیر پوست هستند و هنوز جذب نشده اند می توانندسلول ها و بافت پوست را برای افزایش فرایند کلاژن سازی فعال کنند و یک تحول پوستی و زیبایی ایجاد می کنند که به راحتی با کرم و لیزر نمی توان با این دوام و ماندگاری ایجاد کرد. در حقیقت پوست صورت و گردن و بدن با جذب کردن نخ هادر طول حدود ۶ تا ۸ ماه و نیز تحریک سیستم ایمنی بدن و فیبروپلاست ها برای ترمیم پوست،  تمام لایه های پوستی را تحت تاثیر قرار داده و باعث لیفتینگ، جوانسازی و رفع چروک های عمیق پوستی می کند .

برای کشیدن و لیفت پوست سریع  نیز با سبک کره ای از نخ های مخصوصی خارداری استفاده می کند که استریل و قابل جذب بوده و این نخ ها در داخل پوست قرار گرفته تا با افزایش فرایند کلاژن سازی و ایجاد اثر تعلیقی بافت های شل شده پوست و عضلات را بکشد و باعث تحریک باز سازی سلول های مرده از طریق بدن شود. این نخ ها در زیر پوست قابل رویت نمی باشند.

زمانی که نخ ها در جای خود قرار گرفتند، بدن رشته های کلاژن جدید تولید کرده که هر کدام از نخ ها محاصره کرده و اثر کشیدگی را حفظ می کنند.  در این روش زیبایی و جوانسازی پوست با استفاده از سوزن مخصوص استریل، نخ های متصل شده به سوزن را در محل های از پیش تعیین شده پوست قرار می دهند . قرار دادن تعداد و نوع نخ ها برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. زمانی که نخ در داخل پوست قرار گرفت باعث کشیدگی و قرار ایجاد فرایند باز سازی سلول پوست و افزایش فرایند کلاژن سازی می شود.

بعد از مدت کوتاهی سوزن ها تک تک برداشته شده و نخ های قابل جذب در پوست باقی می ماند تا نخ ها در عمق بیشتری در پوست، جایی که قابل دیدن و لمس کردن نیست باقی بمانند.
انجام این روش زیبایی پوست با نخ در حدود نیم ساعت طول می کشد و نیاز به بیهوشی نیست و در مواقعی فقط کرم بی حسی موضعی استفاده می شود. معمولا تنها انجام یک بار از ین روش زیبایی پوست در حد مورد نظر می تواند حداقل ۱تا ۲سال کافی باشد. 

17

 موارد درمان زیبایی صورت و بدن که با کاشت نخ قابل جذب کره ای می تواند ایجاد شود

۱- درمان چین و چروک پیشانی و خط اخم، کشیدگی افتادگی ابرو ها
۲- درمان چروک خط لبخند، دور لب به همراه بالا کشیدن گونه و لیفتینگ صورت و رفع چروک دور چشم
۳- رفع غبغب و افتادگی عضلات چانه
۴- جوانسازی پوست و کاهش منافذ باز پوستی

۵-کاهش سایز نواحی بدن و کشیدگی 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه